top of page

FILMOWANIE

  • Instagram

Nasze projekty to wirtualna galeria, prezentująca nasze osiągnięcia.
Doświadcz innowacyjnego podejścia i inspirujących narracji.
Jesteśmy gotowi na współpracę, aby stworzyć niezapomnianą opowieść dla Ciebie!

Medyczny spot

Nasz film promujący AMOZ (Akademia Managera Ochrony Zdrowia) to klucz do inspirującej przyszłości ochrony zdrowia. Jako firma filmowa uchwytne podkreślamy innowacje i ekspertyzę, kształtując niezapomniane doświadczenie uczestników.

Projekty Europejskie

To nie tylko podsumowanie 25 lat współpracy dwóch instytucji, lecz także opowieść o wzajemnej inspiracji i osiągnięciach. Uchylamy drzwi przed uczestnikami, umożliwiając szeroką dystrybucję sukcesów i przyczyniając się do utrwalenia wartościowej historii.

Kilka słów do kamery

Nagranie wywiadu z wybitną postacią stanowi bezcenny zapis wiedzy i inspiracji. Jako filmowcy, ułatwiamy dzielenie się inspirującymi narracjami, zwiększając wpływ  i wartość komunikacyjną treści.

Na poważnie o finansach

Aftermovie z konferencji o środkach unijnych to most do inspiracji i udziału w nowych projektach. Pomagamy uczestnikom, instytucjom i firmom dokumentować sukcesy, inspirując do udziału i współpracy.

Międzynarodowa debata

Film podsumowujący XXV Polsko-Słowacką Konferencję Naukową to nie tylko zapis wydarzenia, lecz również wizualne świadectwo naukowych osiągnięć. Jako firma filmowa, uchylamy drzwi przed wiedzą, inspirując do dalszej eksploracji i dialogu naukowego.

Dzień Dziecka 

Dokument ukazujący radosne chwile podczas Dnia Dziecka, organizowanego przez instytucję państwową, jest kluczem do promocji wspólnoty i budowania pozytywnego wizerunku. Jako firma filmowa uwieczniamy radość i jednoczymy społeczność poprzez wizualne narracje.

Pomagajmy razem

Ten materiał wideo dokumentujący zabawy podczas Światowego Dnia Uchodźcy,  to głos solidarności i nadziei w trudnych czasach, szczególnie teraz, podczas wojny na Ukrainie. Rzeczowo ukazujemy ludzkie historie, budując empatię i mobilizując do wsparcia.

Twoje miejsce ... Twoja historia ...

Dołącz do naszych klientów i wypełnij puste miejsce swoją historią!

bottom of page